Apie gamintoją

PARADOX istorija ir tikslai

Individualūs sprendimai ir novatoriškos technologijos

nuo 1989 metų

PARADOX misija – teikti klientams individualius apsaugos sprendimus, gaminti naujoviškus ir kokybiškus produktus, ir kurti stiprią komandą, susidedančią iš mūsų klientų, darbuotojų ir tiekėjų. Mes matome šią komandą kaip bendruomenę, įsipareigojusią kartu judėti pirmyn dėl svarbaus tikslo.

Trumpalaikis pelnas ar akcijų kaina nėra mūsų varomoji jėga. Mes didžiuojamės, kad dirbame tradiciškiau ir judėti į priekį mus skatina noras kurti naujoviškus produktus, atitinkančius klientų poreikius.

Mūsų gaminiai parduodami tik lojaliems platintojams veikiantiems daugiau nei 100 šalių, iš kurių dauguma yra išskirtiniai PARADOX platintojai. Jiems skiriamas ypatingas dėmesys.

Mus motyvuoja ne pardavimai, o parama savo platintojams ir pardavėjams, teikiantiems geriausias paslaugas ir produktus. Mes didžiuojamės, kad 90% platintojų ir dauguma tiekėjų, kurie pradėjo dirbti su mumis 1980-aisiais, vis dar yra mūsų ištikimi klientai.

Kiekvienais metais daug investuojame į savo tyrimų ir plėtros skyrių. Visada žiūrime į priekį. Mūsų tikslas yra nuolat tobulinti savo produktus ir prisitaikyti prie besikeičiančių technologijų ir naujų gyvenimo standartų. Nuolat auganti „Paradox Innovation“ mokslinių tyrimų ir plėtros komanda stengiasi kurti naujoviškus, draugiškus vartotojui, technologijomis ir estetika išsiskiriančius produktus.

Nuo 1989 metų šie tikslai paskatino kurti revoliucinius produktus. Pradėjome nuo įspūdingos judesio jutiklių linijos, kurios patentai vis dar naudojami mūsų gaminiuose. 1996 metais pristatėme apsaugos sistemų „Digiplex“ seriją su šifruota išplėstine magistralių sistema. 2001 metais pristatėme platų belaidžių sistemų asortimentą, įskaitant apdovanojimus pelniusį „Magellan“ viskas viename konsolę. Pastaruosius metus mūsų dėmesys buvo nukreiptas į programinės įrangos kūrimą. 2007 metais atnaujinome ir perkėlėme daugelį produktų į naujas platformas, įskaitant MG, SP ir EVO serijas. Mes taip pat pristatėme pažangius ryšio modulius, naudojančius GSM ir IP, ir vietoje atnaujinamą programinę įrangą. Didžiuojamės savo istorija, kuri atgimsta iš naujo pristatytame, stilingame „Elegance“ judesio jutiklyje, kuris pirmą kartą buvo pagamintas prieš 20 metų.

Nuo 1989 metų PARADOX komanda teikia individualius apsaugos sprendimus, pasitelkia naujoviškas technologijas bei dirba kartu su klientais ir tiekėjais, kad pasiektų bendrus tikslus!